Опции при седалките

Опции при седалките

Щадене на гърба и нервите

Дългите работни дни върху седалката на водача са напрягащи. А когато в добавка вратът щрака, а гърбът боли, настроените и концентрацията спадат. За да го предотвратите, в Crafter можете да избирате между пет различни седалки:

  • Базова седалка с регулиране на облегалката и по дължина
  • Комфортна седалка с регулиране по височина и дълбочина, вътрешен подлакътник и 2-посочно регулируема лумбална опора
  • Комфортна седалка "Plus" с два подлакътника и електрическа 4-посочно регулируема лумбална опора
  • Седалка ergoComfort 1 с въздушна федерация
  • Седалка ergoActive с въздушна федерация и функция за масаж

Седалка ergoComfort1 с въздушна федерация

Оптимална защита на гръбнака чрез омекотяване на удари, причинени от настилката на платното, и 20-посочно регулиране на седалката. Комбинацията от ръчно и електрическо регулиране позволява безстепенна настройка според регламента на сдружение "Кампания за здрав гръб". По поръчка се предлагат функции за отопление и масаж.

  • Регулиране на седалката по дължина, височина, дълбочина и наклон
  • Електрическа 4-посочно регулируема лумбална опора
  • Регулиране на облегалките за глава, на облегалките и на подлакътниците
  • Предлагат се функции за отопление и масаж

1 На 26.11.2015 г. седалката ergoComfort е отличена със знака за качество AGR от "Bundesverband deutscher Rückenschulen e. V." и от "Forum Gesunder Rücken - besser leben e. V.".

Пояснителни бележки от Volkswagen

Показаните на изображенията превозни средства могат да се различават в някои детайли от актуалните, предназначени за България доставки. Част от показаното оборудване е опционално, което се доставя срещу доплащане. Всички посочени цени са необвързващо препоръчителни, некартелни и ориентировъчни, включващи 20 % ДДС и транспортни разходи. За допълнителна информация относно серийното и опционалното оборудване, най-учтиво Ви молим да се обърнете към най-близкия дилър на Volkswagen. Възможни са грешки и промени в цените.